Joga

Fantastiskas iepirkšanās vietas pasaulē

Iepirkšanās ir viena no tām lietām, kas cilvēka dzīvē paliks mūžu mūžiem. Tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, jo bez iepirkšanās cilvēkam nekā nebūtu. Teju jebkurš process, kurā cilvēks kaut ko nopērk, var tikt saukts par iepirkšanos. Iepirkšanās ir ne tikai naudas apmaiņa pret preci vai produktu, tā nereti ir terapeitisks process, kas citreiz izriet arī ar papildus labumiem – ceļošanu, jaunu iepirkšanās vietu meklējumiem utt. Ceļošana pircējam var nest arī nelabo – garas rindas, izpirktus preču plauktus un citas galvassāpes īpaši svētku sezonā, taču kādēļ iepirkties vienā pilsētā, ja ieplānotais ceļojums uz kādu citu jau tuvojas?

Pasaulē ir simtiem un tūkstošiem dažādu pilsētu, bet vēlamies apskatīties uz labākajām un tām, kas piedāvā fantastiskas iepirkšanās vietas. Katra pilsēta ir izvēlēta pēc publiskā transporta kvalitātes, iepirkšanās iespējām, dažādību un pieredzi (aspirapolvere ciclonico).

1. Ņujorka (New York)

Ņujorka ir iepirkšanās galvaspilsēta. Kur vēl tu redzēsi mazus bērnus skraidam pa ielām ar perfekti sakomplektētu apģērbu ar Tory Burch baleta kurpītēm un mazām pievilcīgām somiņām? Ņujorkas modes stiliste Stella Lī (Stella Lee) ir atzinusi, ka “šajā pilsētā ir ļoti liela dažādība stilā un šika interpretāciju.” Lai iegādātos kaut ko, ko nav iespējams vienkārši iegūglēt, noteikti jādodas uz vintāžas apskates istabu “Rare Vintage”, lai iegādātos kaut ko tādu, kad ir unikāls un atrodams tikai Ņujorkā. Ņujorka ir tā pilsēta, kur iespējams atrast jebkuras ēras modes un stila kliedzienus, kā arī ļoti plašu modes namu klāstu, ieskaitot: Dior, Givenchy, Ungaro, Pierre Cardin, Ossie Clark un citi.

2. Tokija (Tokyo)

Tokiju varētu nosaukt par visuma preču un produktu maģistrāli, jo teju viss, kas pasaulē tiek ražots, ir ražots tieši Ķīnā vai Japānā, un Tokija ir tā vieta, kurā ir iespējams izjust šo pasaules ražojumu pārsātinājumu visvairāk. Vislabākā iepirkšanās Tokijā ir meklējama universālveikalos, kuros tu tiksi sagaidīts, kā augstība. Iepirkšanās šeit ir arī diezgan draudzīga maciņam – Globe Shopper City Index Tokija ierindojas ceturtajā lētākajā Āzijas iepirkšanās pilsētu sarakstā.

3. Londona (London)

Londona ir visplašāk zināmākā un pilnīgi iespējams arī tā pilsēta, kas prātā, kā labākā iepirkšanās vieta, ienāk pati pirmā. Londona ir Eiropas visapmeklētākā un labākā iepirkšanās pilsēta, kā arī tā, kurā ir vislielākais skaits ar visdažādākajiem kā vietējiem, tā arī starptautiskiem veikaliem.

4. Kuala Lumpur

Dažreiz lielāks tomēr izrādās labāks – tāda ir pircēju ētika Kuala Lumpur pilsētā. Trīs no pasaules vislielākajiem iepirkšanās centriem ir sastopami tieši šeit. Utama ir pasaules ceturtais lielākais iepirkšanās centrs ar 650 veikaliem, Āzijas vislielāko klinšu kāpšanas atrakciju, milzīgu jumta dārzu ar vairāk nekā 500 dažādiem eksotiskiem augiem un iekštelpu mūža mežu ar akvāriju.

5. Parīze (Paris)

Ne tikai viena no visromantiskākajām un pārīšu visiemīļotākajām vietām pasaulē, Parīze ierindojas arī starp fantastiskākajām iepirkšanās vietām, jo tieši Parīzē vislabākie un populārākie veikali nepārdod drēbes – tie pārdod veselus dzīvesveidus (preparare i pasti con comodità). Parīze ir modes un stila pārbagāta pilsēta, kuras veikali, piemēram, Merci, atstās tevi ar atplestu muti un sirdi kvēlošu pēc piedāvātā preču klāsta. Tā pat arī Parīze ir slavena ar saviem universālveikaliem. Daži no tiem ir cēlušies un vērusi durvis vaļā jau kopš 1850. gada. Tas, kas patiks visvairāk sievietēm – Parīzē ir pasaules lielākais modes, luksusa un skaistuma universālveikals “Printemps”.